❤ darmowa dostawa już od 200zł ❤

Zwrot

Odstąpienie od umowy aż 30 dni*

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@amibo.pl lub wypełniając formularz zwrotu dostępny poniżej.

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: Amibo.pl ul. Armii Krajowej 1B, 88-100 Inowrocław, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

W sklepie amibo.pl jako konsument od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni*

Bieg trzydziestodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

  • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
  • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Czytaj uważnie!

Czego nie możesz zwrócić lub wymienić?

Produkty higieniczne - produkty w oryginalnym opakowaniu producenta, które po otwarciu nie mogą zostać zwrócone ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne.

 Produkty cyfrowe - produkty, które nie są zapisane na nośniku materialnym, a które zostały przez Ciebie aktywowane po zakupie, np. na podstawie otrzymanego kodu, licencji elektronicznej, vouchera, dostępu do platformy.

Rozpakowane produkty multimedialne - produkty zapieczętowane, które zostały otwarte po dostarczeniu (np. nagrania dźwiękowe, programy komputerowe).

Produkty wykonane na zamówienie - produkty nieprefabrykowane wyprodukowane według Twojej specyfikacji lub spełniające indywidualne potrzeby.

Zwracany produkt powinien zostać dostarczony w oryginalnym opakowaniu bez widocznych śladów użytkowania. Zgłaszając zwrot zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie zwracanego towaru, uszkodzone produkty nie będą przyjmowane.

☑️ Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu.

*ważne, aby skorzystać z wydłużonego prawa do zwrotu opakowanie z produktem nie może być otwarte, w pozostałych przypadkach zwrot wynosi 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl